Бібліоскринька

Визначили переможців Премії імені Лесі Українки.


Комітет з присудження Премії Кабінету міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва 6 лютого ухвалив рішення рекомендувати присвоїти премії. 
У номінації «Літературні твори для дітей та юнацтва» переможцем визнано письменницю Марію Морозенко та її повісті «Іван Сірко – великий характерник. Іван Сірко – славетний кошовий», «Я закохалася».


У номінації «Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва» переміг доробок художниці Катерини Іванової. Це, зокрема, оформлені нею книжки «Йде до нас колядочка», «Лісовий урок» Станіслава Шаповалова та «Пісня тоненької очеретини» Василя Чухліба, що вийшли друком у видавництві «Авіаз». У номінації «Кінотвори для дітей та юнацтва» більшістю голосів комітет проголосував за присудження премії анімаційному серіалу Степана Коваля «Професіонал» (ТОВ «Новаторфільм»)".


                                               ВІТАЄМО !!!!!

Ваша дитина заслуговує на нові книги, якщо добре себе веде!

Дитина поводиться жахливо? У наших книгах є пояснення, що таке добре і що таке погано.


Важко з підлітком? Книги для батьків, з урахуванням специфіки сучасної молоді, можуть Вам допомогти. А хороша книга для самого підлітка, може створити йому майбутнє.


Завжди Вам раді!

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Дякую за Ваш коментар!Він з'явиться після схвалення модератором.