вторник, 12 февраля 2019 г.

Всеукраїнський конкурс дитячого читання "Книгоманія-2019"!


Стартував Всеукраїнський конкурс дитячого читання "Книгоманія-2019"!

Книгоманія-2019Книгомани - суперчитачі  
Херсонської загальноосвітньої школи I-II ступенів  № 16 із вивченням мов  національних меншин Херсонської міської ради приєдналися  до
                                        Книгоманії - 2019 !

1 лютого стартував 15 Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія» 
 для учнів 7 класів.

Співорганізатори конкурсу: ГО «Форум видавців», ДП «Український інститут книги».
Генеральний партнер: ПАТ «КРЕДОБАНК»

Конкурс дає можливість учасникам здобути перемогу не завдяки особливим  талантам і здібностям, а тільки завдяки систематичному читанню. Учасники і переможці конкурсу мають можливість переконатися в тому, що вони не самотні у своїх літературних уподобаннях та подискутувати про улюблені книжки. І найголовніше, щоб кожна прочитана книжка стала захопливою подорожжю у цікавий та новий світ. 

Упродовж 3-х місяців учасники читатимуть книжки, розповідатимуть про них, змагаючись з іншими книгоманами і, врешті, здобудуть 
                                  титул «Суперчитач України».

Винагородою за перемогу стане поїздка до Львова 
на Дитячий форум – фестиваль «Книгоманія», 
який відбудеться 17-19 травня.

На Суперчитачів чекає урочиста Церемонія нагородження, зустрічі з улюбленими авторами та ровесниками-книгоманами, знайомство з історією та культурою Львова – Міста літератури ЮНЕСКО, цікаві пригоди на Дитячому форумі та Фестивалі дитячого читання “Книгоманія”.
Також для переможців другого етапу Генеральний партнер Конкурсу ПАТ “КРЕДОБАНК” підготував спеціальний конкурс “Читаємо з Kredobank”, переможець якого отримає приз – подорож до Варшави!

Вперше для учасників Конкурсу та всіх небайдужих до дитячої літератури та промоції дитячого читання у фейсбуці створено окрему відкриту спільноту –                             Таємне товариство книгоманів.
Долучитися до групи можна за посиланням:bit.ly/knyhomania_2019.
 У цій спільності буде розміщено інформацію про перебіг Книгоманії-2019, цікаві та корисні факти про читання, книжки та авторів, а також відбудуться різноманітні конкурси та голосування.

Довідка:

Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія» проводиться з 2005 року. Всього у Конкурсі за роки проведення взяло участь понад 1 мільйон школярів з усіх областей України. Конкурс відбувся у 376 районах, 141 місті, понад 8600 школах та у 880 дитячих і сільських бібліотеках. Загалом на Фестивалі “Книгоманія” у Львові побував 791 переможець з усіх областей України.


                                БАЖАЄМО  ПЕРЕМОГИ!!!!!

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Дякую за Ваш коментар!Він з'явиться після схвалення модератором.