пятница, 8 февраля 2019 г.

«Разом до безпечного Інтернету»


5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету
 (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.
з 04.02 по 08.02. 2019 р.
В Херсонській загальноосвітній школі I-II ступенів  № 16 із вивченням мов  національних меншин Херсонської  міської ради традиційно пройшов 
«Тиждень Безпечного Інтернету».
В ці дні в школі  пройшли цікаві заходи  мета яких - залучити до дій кожного, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

У рамках Тижня педагоги, шкільний бібліотекар та психолог зробили акцент на позитивному використанні  інтернет  технологій .

Для школярів 1-5-х класів пройшов конкурс малюнків : 
«Мій безпечний вітруальний світ» .
 Представники шкільного самоврядування разом з бібліотекарем розробили пам’ятки , буклети для учнів та батьків.
День безпечного Інтернету «Кібербулінг: загроза ХХІ століття».
Працівники відділу абонемента Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова запропонували учням 7-8 класів  відеодайджест  «ОБЕРЕЖНО! Кібербулінг #SID2019, з якого вони  дізналися про причини виникнення кібербулігу, його різновиди й ознаки,  
основні правила захисту від нього.
Школярі брали активну участь в обговоренні проблеми, спробували самостійно визначити правила безпечного користування соціальними медіа. 
Учнів 6-го класу фахівці Інтернет-центру обласної бібліотеки для юнацтва запросили на годину спілкування «Кібербулінг: новітні небезпеки в Інтернет-просторі». На підтримку Всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг обговорили з дітьми тему «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?». 

 Працівники Інтернет-центру Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки  спільно зі шкільним бібліотекарем провели уроки інформаційної грамотності для учнів 3 -5 класів з пізнавальними інтерактивними іграми .

Юні користувачі дізнавалися про віруси та антивірусні програми, про хакерів та агентів кібербезпеки, про шкідливі плагіни та методи боротьби з ними, про спам пошту та багато іншого.
Зараз в Україні майже 22 млн користувачів інтернету, питання безпеки в мережі більш ніж актуальне. У цьому контексті турбота про дітей набуває більших масштабів. 

Педагоги херсонської ЗОШ № 16 впевнені, що безпека  дітей в Інтернеті є одним із головних завдань сьогодення.

 МИ ЗА БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ!!! 

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Дякую за Ваш коментар!Він з'явиться після схвалення модератором.