Шкільні вісті

У Херсоні відзначили 75  річницю визволення міста від нацистських                                           окупантів.

«19 серпня 1941 року нацистські окупанти увійшли до міста. 31 місяць, 940 днів і  ночей окупації, знущань та жаху, страт та покарань. Херсонці, яких з повагою сьогодні називають «Діти війни», це пережили! Вони це бачили! У той час, на багатостраждальній херсонській землі, загинуло 40 тисяч полонених: солдат, офіцерів, моряків, підпільників» .

У лютому 1944 року війська третього Українського фронту під командуванням генерала Р.Я. Малиновського розпочали операцію по звільненню Херсонської області від німецько-фашистських загарбників, а вже 13 березня Херсонщину було звільнено? Указом Верховного Головнокомандуючого того ж 13 березня 44-го року почесне звання «Херсонська» було присвоєно 49-й Гвардійській і 295-й Стрілецькій дивізіям, 377-му  гарматному артилерійському і 1-му авіатранспортному полкам.
 У Парку Слави відбувся урочистий мітинг та покладання квітів до пам’ятника Невідомого солдата на честь 75-ї річниці визволення міста від нацистських окупантів. Учні нашої школи долучилися  до цієї події.

Відбулась традиційна зустріч учнів Херсонської загальноосвітньої школи I-II ступенів № 16 із вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради з ветеранами та медперсоналом Херсонського обласного шпиталю інвалідів та ветеранів війни.
Школярі підготували святкову програму з нагоди відзначення 75- річниці визволення м. Херсона від фашистських загарбників.
Педагогічний колектив школи вдячний керівництву шпиталю за теплу,зворушливу зустріч,яка виховує в дітей повагу до старшого покоління ,яке пройшло крізь страшні лихоліття.

Пам'ятаймо ціну перемоги… 

Пам'ятаймо героїв… 

                                     Бережімо мир!




  У п’ятницю, 16 листопада, 

до Міжнародного Дня Толерантності

,в Херсонській школі №16 із вивченням мов національних меншин, пройшов 

обласний Форум «Херсонщина – територія толерантності».

В заході прийняли участь національно-культурні товариства міста та області: учні, педагоги й батьки єдиної в регіоні школи з вивченням мов національних меншин. Викладачі школи впевнені, що шлях від мови лежить до культури, а від культури до взаєморозуміння.  Найкращим шляхом до якого є – толерантність.Гості Форуму поділилися своїми секретами співіснування життя на херсонській землі, а учні Херсонської школи №16 підготували історичний етно-калейдоскоп та цікаву творчу програму мовами національних меншин. Результатом Форуму стало створення в ході інтерактивної гри спільного дерева Толерантності. Учасники заходу переконані, що воно обов’язково принесе свої плоди, й наша рідна Херсонщина завжди буде простором і територією Толерантності
Серед гостей форуму були: Начальник Управління національної політики Херсонської обласної державної адміністрації – Мамонтенко Н.В.; Заступник директора департаменту освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації – Левенець Н.І.; ВО заступник Херсонського міського голови – Линецький М.В.; оркестр Головного управління національної поліції в Херсонській області. А також голови національно-культурних товариств: обласного польського «Полонія» - Ліпінська Р.С.; німецького «Відергебурт» - Рефлер В.В.; міського грецького центру «Елада» - Сарібекова Д.В.

                 ВСІ МИ РІЗНІ  

                          

                             ВСІ МИ РІВНІ









Екологічна акція-виставка "Збережи ялинку"- «Букет замість ялинки».


  

 З метою формування в учнів ціннісного ставлення до природи, пропаганди руху за збереження хвойних дерев, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності ,
12 грудня 2016 року в нашій школі пройшла традиційна екологічна акція-виставка «Букет замість ялинки», участь в якій прийняли учні 1-9 класів. 

Діти проявили свою фантазію, створили новорічні ялинки і композиції, що виділялися своєю оригінальністю. 

Школярі навчилися створювати альтернативу живим ялинкам.




Комментариев нет:

Отправить комментарий

Дякую за Ваш коментар!Він з'явиться після схвалення модератором.